Challenger - Santa Fe - HD
Date
R
Thuis vs Uit
29
Agamenone/Kestelboim vs Margaroli/Rodriguez Taverna
6-7,4-6
28
Margaroli/Rodriguez Taverna vs Luz/Zormann
5-7,6-4,10-4
28
Hidalgo/Rodriguez vs Agamenone/Kestelboim
2-6,4-6
27
Corthey/Mastri vs Luz/Zormann
2-6,1-6
27
Mejia/Urrea vs Margaroli/Rodriguez Taverna
6-3,5-7,5-10
27
Andreozzi/Burruchaga vs Agamenone/Kestelboim
2-6,4-6
27
Hidalgo/Rodriguez vs Ayeni/Juarez
6-4,6-2
26
Bonadio/Taberner vs Margaroli/Rodriguez Taverna
Walkover
26
Romboli/Trungelliti vs Mejia/Urrea
Walkover
26
Hidalgo/Rodriguez vs Huertas Del Pino/Taylor
6-1,7-6
26
Aboian/Aboian vs Luz/Zormann
CANC
26
Dias/Villanueva vs Ayeni/Juarez
Walkover
**Challenger - Santa Fe - HD**
**Toernooi-informatie:**
* Challenger-tournooi op gravel
* Locatie: Santa Fe, Argentinië
* Datums: [Begindatum] - [Einddatum]
* Prijzengeld: [Bedrag]
* ATP-punten: [Aantal]
Een sterk deelnemersveld met opkomende sterren en gevestigde spelers, waaronder:
* [Speler 1]
* [Speler 2]
* [Speler 3]
* [Speler 4]
**Voortgang:**
* Kwalificatiewedstrijden: [Datum]
* Hoofdtabel: [Datum] - [Datum]
* Finale: [Datum]
* Spannende wedstrijden op hoog niveau
* Kans om opkomende talenten in actie te zien
* Prachtige locatie in het hart van Santa Fe
**Tickets:**
Tickets zijn nu te koop via: [Website of verkoopkanaal]
Zorg dat je erbij bent voor de Challenger - Santa Fe - HD voor een onvergetelijke tenniservaring!
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept