Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[177] Zeynep Sonmez vs Marina Bassols Ribera
[132] |
0-6,6-7
28 |
[201] Miriam Bulgaru vs Marina Bassols Ribera
[132] |
5-7,5-7
28 |
[177] Zeynep Sonmez vs Tamara Zidansek
[87] |
6-2,6-3
27 |
[201] Miriam Bulgaru vs Dalma Galfi
[141] |
6-2,6-3
27 |
[132] Marina Bassols Ribera vs Lucija Ciric Bagaric
[290] |
6-2,6-2
27 |
[87] Tamara Zidansek vs Erika Andreeva
[164] |
6-4,5-7,6-2
27 |
[251] Katarzyna Kawa vs Zeynep Sonmez
[177] |
1-6,4-6
26 |
[106] Kaja Juvan vs Miriam Bulgaru
[201] |
4-6,3-6
26 |
[249] Reka-Luca Jani vs Dalma Galfi
[141] |
1-6,6-7
26 |
[209] Sara Bejlek vs Erika Andreeva
[164] |
4-6,4-6
26 |
[87] Tamara Zidansek vs Pia Lovric
[450] |
6-0,6-0
26 |
[177] Zeynep Sonmez vs Antonia Ruzic
[326] |
3-6,6-3,6-2
**WTA - Ljubljana**
Welkom bij de WTA - Ljubljana, een spannend tennistoernooi dat plaatsvindt in het hart van de prachtige Sloveense hoofdstad.
Dit tennistoernooi voor vrouwen van wereldklasse trekt enkele van de beste speelsters ter wereld aan, die strijden om de felbegeerde titel. Het toernooi wordt gehouden op de hardcourtbanen van het Športni Park Ljubljana, met een capaciteit van 10.000 toeschouwers.
Van intense rally's tot krachtige opslagen, de WTA - Ljubljana biedt een onvergetelijke tenniservaring voor fans van over de hele wereld. Het toernooi is een belangrijk onderdeel van het WTA-tournee en telt mee voor de wereldranglijst.
Maak je klaar om getuige te zijn van adembenemende wedstrijden, een feestelijke sfeer en de opwinding van toptennis in de prachtige stad Ljubljana. Koop vandaag nog je tickets en word onderdeel van de actie!
**Belangrijkste kenmerken:**
* Tennistoernooi voor vrouwen van wereldklasse
* Topspelers uit de hele wereld
* Hardcourtbanen in het Športni Park Ljubljana
* Capaciteit van 10.000 toeschouwers
* Tel mee voor de WTA-wereldranglijst
* Spannende wedstrijden, feestelijke sfeer en onvergetelijke ervaringen