WTA - Ljubljana

**WTA - Ljubljana**

Welkom bij de WTA - Ljubljana, een spannend tennistoernooi dat plaatsvindt in het hart van de prachtige Sloveense hoofdstad.

Dit tennistoernooi voor vrouwen van wereldklasse trekt enkele van de beste speelsters ter wereld aan, die strijden om de felbegeerde titel. Het toernooi wordt gehouden op de hardcourtbanen van het Športni Park Ljubljana, met een capaciteit van 10.000 toeschouwers.

Van intense rally's tot krachtige opslagen, de WTA - Ljubljana biedt een onvergetelijke tenniservaring voor fans van over de hele wereld. Het toernooi is een belangrijk onderdeel van het WTA-tournee en telt mee voor de wereldranglijst.

Maak je klaar om getuige te zijn van adembenemende wedstrijden, een feestelijke sfeer en de opwinding van toptennis in de prachtige stad Ljubljana. Koop vandaag nog je tickets en word onderdeel van de actie!

**Belangrijkste kenmerken:**

* Tennistoernooi voor vrouwen van wereldklasse
* Topspelers uit de hele wereld
* Hardcourtbanen in het Športni Park Ljubljana
* Capaciteit van 10.000 toeschouwers
* Tel mee voor de WTA-wereldranglijst
* Spannende wedstrijden, feestelijke sfeer en onvergetelijke ervaringen