Wilt u getuige zijn van wereldklasse vrouwentennis in een adembenemende omgeving? Kom dan naar het ITF - W40 Quinta do Lago-toernooi, dat plaatsvindt in het prachtige Quinta do Lago Resort aan de Algarve-kust.
Van [begindatum] tot [einddatum] strijden toptennissters uit de hele wereld om de titel. Met een prijzenpot van $ 40.000 belooft het toernooi spannende wedstrijden en een hoog niveau aan tennissport.
* **Enkelspel:** 64 speelsters
* **Dubbelspel:** 32 teams
Naast de wedstrijden kunt u ook genieten van:
* Demonstraties en clinics van professionele tennissers
* Voedsel- en drankenstands
* Entertainment voor het hele gezin
Brengt u en uw gezin of vrienden mee voor een onvergetelijke tenniservaring. Koop nu uw tickets en geniet van:
using this website, you automatically accept that we use cookies.