Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Tamira Paszek vs Clara Vlasselaer
6-4,7-5
28 |
[281] Maria Mateas vs Tamira Paszek
[387] |
1-6,5-7
28 |
Clara Vlasselaer vs Katarina Kozarov
6-4,6-3
27 |
[387] Tamira Paszek vs Ya-Hsuan Lee
[415] |
6-2,6-2
27 |
[281] Maria Mateas vs Cadence Brace
[451] |
6-4,6-7,6-2
27 |
Sina Herrmann vs Katarina Kozarov
4-6,6-3,4-6
27 |
Clara Vlasselaer vs Emma Lene
7-5,4-6,6-3
26 |
Jada Robinson vs Sina Herrmann
6-2,5-7,1-6
26 |
Sarah Iliev vs Emma Lene
4-6,4-6
26 |
Emeline Dartron vs Clara Vlasselaer
4-6,0-6
26 |
[451] Cadence Brace vs Fanny Ostlund
[406] |
7-5,4-6,7-6
26 |
[281] Maria Mateas vs Jessica Failla
[407] |
6-2,7-5
**ITF - W35 Le Gosier: Toptennis op het paradijselijke eiland Guadeloupe**
Maak je klaar voor een onvergetelijk tennistoernooi op het idyllische eiland Guadeloupe, waar de ITF - W35 Le Gosier de beste vrouwelijke tennissers van over de hele wereld bijeenbrengt.
**Wanneer:** [Datum en tijd invoegen]
**Waar:** Le Gosier, Guadeloupe
* Topvrouwen als [Naam speler 1], [Naam speler 2], en [Naam speler 3] strijden om de titel.
* Spannende enkel- en dubbelwedstrijden op wereldklasse niveau.
* Een adembenemend landschap met uitzicht op de azuurblauwe Caribische Zee.
* Gezellige sfeer met lokale foodtrucks en entertainment.
**Tickets:**
Veilig uw tickets nu door online te boeken op [Website invoegen]. Prijzen variëren afhankelijk van zitplaatsen en dagen.
**Verblijf:**
Verschillende hotels en resorts in de buurt bieden accommodaties voor toeschouwers. Bezoek [Website invoegen] voor meer informatie.
**Bereikbaarheid:**
Le Gosier is gemakkelijk bereikbaar via de internationale luchthaven Pointe-à-Pitre (PTP) en biedt een scala aan vervoersopties.
**Ervaar tennis op zijn best op de prachtige eilanden van Guadeloupe. Meld u vandaag nog aan voor de ITF - W35 Le Gosier en geniet van een onvergetelijk tennisspektakel in het paradijs!**