Saalbach

**Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn: een skiparadijs in hartje Oostenrijk**

Welkom in Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, een skigebied dat bekend staat om zijn uitgestrekte pistes, adembenemende landschappen en bruisende après-skiliefde. Met zijn 270 kilometer aan pistes verdeeld over drie bergen - de Schattberg, de Reiterkogel en de Zwölferkogel - is er voor alle skiërs en snowboarders iets te beleven.

**Uitdagende pistes voor gevorderden**

Gevorderde skiërs zullen genieten van de uitdagende zwarte pistes, zoals de Zwölfer Nord, de Nordabfahrt en de Schwarzach. Deze pistes zijn steil, bochtig en vereisen een hoge mate van vaardigheid.

**Perfect voor beginners en gezinnen**

Ook beginners en gezinnen komen aan hun trekken in Saalbach. Er zijn talloze blauwe en rode pistes die ideaal zijn voor beginners en kinderen. De brede, goed onderhouden pistes bieden een veilige en plezierige omgeving om te leren en verbeteren.

**Snowparken en funzones**

Voor degenen die op zoek zijn naar wat opwinding naast de pistes, zijn er meerdere snowparken en funzones. Het Nitro Snowpark Leogang is een van de grootste in Oostenrijk en biedt obstakels voor alle niveaus, terwijl de Spielberghaus Snowpark perfect is voor beginners.

**Bruisend après-skileven**

Na een dag op de piste kun je genieten van het bruisende après-skiliefde in Saalbach. Van gezellige hutten tot levendige bars, er is voor ieder wat wils. Geniet van livemuziek, lokale gerechten en een scala aan dranken terwijl je de dag doorneemt met vrienden en familie.

**Maak je reis compleet**

Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn biedt een breed scala aan accommodaties, van gezellige pensions tot luxe hotels. Er zijn ook tal van restaurants, winkels en andere voorzieningen om je verblijf compleet te maken.

Bereid je voor op een onvergetelijke ski-ervaring in het prachtige Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Met zijn uitgestrekte pistes, opwindende snowparken en bruisende après-skiliefde is dit skiresort een must-visit voor liefhebbers van wintersport.