Premier Padel - Puerto Cabello

**Premier Padel - Puerto Cabello**

Welkom bij Premier Padel - Puerto Cabello, het meest prestigieuze padelevenement in Venezuela!

Van 20 tot 27 maart 2023 verzamelen 's werelds beste padelspelers zich op het prachtige Playa Waikiki in Puerto Cabello voor een week vol spannende wedstrijden.

Het toernooi biedt:

* Topspelers uit de wereldranglijst
* Sensationele wedstrijden in een prachtige omgeving
* Een eerbetoon aan de snelst groeiende sport ter wereld

Of je nu een doorgewinterde padelfan bent of gewoon wilt genieten van de sensatie van topsportevenementen, Premier Padel - Puerto Cabello is een evenement dat je niet mag missen. Het toernooi belooft een onvergetelijke ervaring met adembenemende acties, veel entertainment en meer.

Koop je tickets nu en reserveer je plek voor een week vol padelsensatie!