Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Arevalo/Reyes-Varela vs Pasha/Schnur
5-7,6-3,10-8
28 |
Pasha/Schnur vs Hoyt/Saraiva
6-3,6-4
28 |
Arevalo/Reyes-Varela vs Lammons/Lawson
5-7,6-3,10-8
27 |
Bemelmans/Lindstedt vs Pasha/Schnur
5-7,6-7
27 |
Cerretani/Erlich vs Lammons/Lawson
3-6,3-6
26 |
Verdugo/Verbeek vs Pasha/Schnur
4-6,1-6
26 |
Verdugo/Verbeek vs Paes/Purcell
CANC
27 |
Hoyt/Saraiva vs Gerasimov/Li
6-3,4-6,11-9
26 |
Cerretani/Erlich vs Cressy/Smith
6-3,6-1
27 |
Arevalo/Reyes-Varela vs Goransson/Reese
7-6,6-3
26 |
Aragone/Holt vs Lammons/Lawson
4-6,7-6,7-10
26 |
Gomez/Ore vs Bemelmans/Lindstedt
7-6,3-6,7-10
**Challenger Aptos MD**
Welkom bij de Challenger Aptos MD, een professioneel tennistoernooi op het ATP Challenger Tour-circuit. Het toernooi vindt plaats in het prachtige Aptos, Californië, van [begindatum] tot [einddatum].
Topspelers van over de hele wereld zullen het tegen elkaar opnemen in spannende wedstrijden op hardcourt. Het enkelspeltoernooi biedt een prijzenpot van $[bedrag], terwijl het dubbelspeltoernooi een prijzenpot van $[bedrag] biedt.
Naast de wedstrijden kunnen bezoekers genieten van een verscheidenheid aan activiteiten, waaronder:
* Meet-and-greets met spelers
* Jeugdklinieken
* Voedsel- en drankstands
* Levende muziek
Mis de kans niet om getuige te zijn van enkele van de meest opwindende tennisacties in Aptos! Koop vandaag nog je tickets en beleef de sensatie van de Challenger Aptos MD.
**Praktische informatie:**
* **Datum:** [Begindatum] tot [Einddatum]
* **Locatie:** Seascape Sports Club, 1 Seascape Blvd, Aptos, CA 95003
* **Tickets:** Beschikbaar via [website of ticketwinkel]
* **Meer informatie:** Bezoek [website toernooi]