Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Oana Georgeta Simion vs Cristina Adamescu
6-4,6-1
28 |
Cristina Adamescu vs Pia Konig
2-6,6-4,6-1
28 |
Oana Georgeta Simion vs Nuria Brancaccio
6-4,6-4
27 |
Oana Georgeta Simion vs Guillermina Naya
6-4,6-2
27 |
Jessica Crivelletto vs Pia Konig
5-7,6-3,1-6
27 |
Cristina Adamescu vs Federica Arcidiacono
6-4,6-4
27 |
Nuria Brancaccio vs Izabela Gabriela Novac
7-6,7-6
26 |
Oana Georgeta Simion vs Irys Ekani
6-3,6-4
26 |
Guadalupe Perez Rojas vs Guillermina Naya
Retired
26 |
Ana Filipa Santos vs Pia Konig
2-6,0-6
26 |
Jessica Crivelletto vs Blanca Puig Caballero
6-0,6-3
26 |
Ikram Rassif vs Federica Arcidiacono
1-6,0-6
**ITF Women Agadir**
Welkom bij de ITF Women Agadir, een professioneel tennistoernooi voor dames dat jaarlijks wordt gehouden in de prachtige badplaats Agadir, Marokko. Dit spannende evenement maakt deel uit van de International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour en biedt een platform voor opkomende tennisspeelsters om hun vaardigheden te laten zien en waardevolle punten te verzamelen voor hun wereldranglijst.
Dit toernooi staat bekend om zijn hoogwaardige wedstrijden en aantrekkelijke prijzenpot. Spelers uit alle hoeken van de wereld strijden om de titel, waardoor toeschouwers spannende en meeslepende wedstrijden te zien krijgen. Of je nu een toegewijde tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een leuk en sportief dagje uit, de ITF Women Agadir is een evenement dat je niet mag missen.
Sluit je aan bij de actie en wees getuige van de opkomst van de volgende generatie tennisspeelders! Koop vandaag nog je tickets en ervaar de spanning en emotie van de ITF Women Agadir.