5th Test

De "5th Test" is een prestigieus cricketteernooi dat jaarlijks wordt gehouden in Nederland. Het is een vijfdaags evenement dat het beste clubcricket uit het hele land samenbrengt. Teams strijden om de titel "Lord's Taverners Trophy" en de eer om de beste club van Nederland te worden genoemd.

De 5th Test werd in 2018 opgericht door Lord's Taverners Nederland, een liefdadigheidsinstelling die zich inzet voor het promoten van cricket bij jongeren met een beperking. Het toernooi is snel uitgegroeid tot een belangrijk onderdeel van de Nederlandse cricketagende en trekt topspelers uit het hele land aan.

Het toernooi wordt gespeeld in het prachtige VRA Cricket Ground in Amstelveen, de thuisbasis van het Nederlandse nationale cricketteam. Toeschouwers kunnen genieten van spannende cricketwedstrijden, gezellige sociale evenementen en een verscheidenheid aan eten en drinken.

De 5th Test is niet alleen een crickettevenement, maar ook een kans om bij te dragen aan een goed doel. Een deel van de opbrengsten van het toernooi wordt gedoneerd aan Lord's Taverners Nederland om hun werk met gehandicapte jongeren te ondersteunen.

In 2023 wordt de 5th Test gehouden van 29 augustus tot 2 september. Verzeker u ervan uw tickets te reserveren om dit spannende crickettevenement niet te missen en tegelijkertijd een goed doel te steunen.