Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Barnett/Nicholls vs Roemer/Caroline Werner
6-4,7-6
28 |
Hsu/Pribylova vs Barnett/Nicholls
6-7,3-6
28 |
Eksh'ova/Scholsen vs Roemer/Caroline Werner
4-6,1-6
27 |
Barad Itzhaki/Dabah vs Eksh'ova/Scholsen
3-6,1-6
27 |
Barnett/Nicholls vs Ainitdinova/Pribylova
6-2,6-3
27 |
Hsu/Pribylova vs Closs/Marker
6-4,1-6,10-6
27 |
Roemer/Caroline Werner vs Armitano/Lechemia
6-2,3-6,10-6
26 |
Kobelt/Malmqvist vs Barnett/Nicholls
4-6,3-6
26 |
Closs/Marker vs Aponasenko/Orlova
6-2,2-6,10-3
26 |
Barad Itzhaki/Dabah vs Biran/Keren
2-6,7-6,11-9
26 |
Akler/Tahan vs Armitano/Lechemia
4-6,2-6
26 |
Hsu/Pribylova vs Ivanova/Vanlangendonck
6-4,6-3
**ITF Vrouwentoernooi Ramat Hasharon WD**
Welkom bij het ITF Vrouwentoernooi Ramat Hasharon WD! Dit prestigieuze tennistoernooi vindt plaats in het prachtige Ramat Hasharon in Israël en trekt topspelers van over de hele wereld.
Het toernooi maakt deel uit van de ITF World Tennis Tour, een circuit van professionele toernooien voor spelers die streven naar de top van de sport. Het biedt een uitstekend platform voor opkomend talent om ervaring op te doen en zichzelf te bewijzen op een internationaal podium.
De deelnemers aan het ITF Vrouwentoernooi Ramat Hasharon WD strijden om een prijzenpot van [ bedrag invoegen ] en waardevolle rankingpunten. Het toernooi omvat zowel enkel- als dubbelspelwedstrijden, die worden gespeeld op hoogwaardige hardcourtbanen.
Het toernooi belooft spannende wedstrijden, ongelooflijke vaardigheden en een geweldige sfeer. Fans kunnen de beste tennissers van dichtbij in actie zien en genieten van een dag vol entertainment en sportiviteit.
We nodigen u van harte uit om deel te nemen aan de opwinding en het ITF Vrouwentoernooi Ramat Hasharon WD bij te wonen. Koop nu uw tickets en word getuige van de sterren van de toekomst!