ITF Women Obidos WD

**ITF Women Obidos WD: Een Tennisfestijn in het Pictureske Portugal**

Welkom bij het ITF Women Obidos WD-tennistoernooi, een spannend evenement dat wordt gehouden in het charmante stadje Óbidos, Portugal. Dit internationale toernooi voor vrouwentennis biedt een showcase van opkomend talent en ervaren professionals.

**Hoogtepunten van het Toernooi:**

* Wedstrijden in enkel- en dubbelspel
* Deelname van tennissters uit de hele wereld
* Spannende en competitieve matches op klei
* Een prachtige locatie met uitzicht op het kasteel van Óbidos

**Locatie en Data:**

Het ITF Women Obidos WD-toernooi vindt plaats in het Clube de Ténis de Óbidos van **[Startdatum]** tot **[Einddatum]**.

**Prijzenpot en Punten:**

De winnaars van de enkel- en dubbelspelfinales ontvangen een geldprijs en ITF-ranglijstpunten.

**Tickets en Toegang:**

Tickets zijn verkrijgbaar bij de kassa van de tennisclub. Er zijn verschillende ticketcategorieën beschikbaar, waaronder dagpassen en toernooipassen.

**Accommodatie en Vervoer:**

Óbidos biedt een verscheidenheid aan accommodaties in de buurt van de tennisclub. Er is ook een goede verbinding met het openbaar vervoer vanuit Lissabon en andere steden.

Kom naar Óbidos en geniet van het opwindende ITF Women Obidos WD-tennistoernooi. Ervaar de spanning van het tennis van wereldklasse in een prachtige Portugese setting.