AUS Ascot

Teams

**De AUS Ascot**

De AUS Ascot is een prestigieus paardenracetoernooi dat jaarlijks wordt gehouden op de Royal Ascot-renbaan in Ascot, Engeland. Het evenement trekt 's werelds toppaarden en jockeys, en biedt een reeks spannende races over verschillende afstanden en omstandigheden.

**Geschiedenis**

De AUS Ascot werd voor het eerst gehouden in 1711 door koningin Anne en is uitgegroeid tot een van de meest iconische en glamoureuze sportevenementen ter wereld. De racecourse is bekend om zijn schilderachtige landschap, koninklijke boxen en elegante ambiance.

**Races**

Het toernooi omvat meer dan 30 races verspreid over vijf dagen, waaronder de volgende iconische evenementen:

* **Gold Cup:** Een langeafstandsrace over 4 mijl
* **Ascot Stakes:** Een sprintrace over 6 furlong
* **Coronation Stakes:** Een race voor driejarige veulens over 1 mijl
* **Royal Ascot Stakes:** Een handicapsrace over 2 mijl

**Paarden en Jockeys**

De AUS Ascot trekt 's werelds beste paarden en jockeys, waaronder de winnaars van de Triple Crown en andere grote races. Enkele van de meest memorabele paarden die de AUS Ascot hebben gewonnen zijn Frankel, Sea Bird en Black Caviar.

**Sociale aangelegenheden**

Naast de races zelf, staat de AUS Ascot bekend om zijn sociale aangelegenheden. Gasten kunnen genieten van exclusieve diners, champagnebars en privésuites met uitzicht op de racebaan. Het evenement is een showcase van mode en stijl, met gasten die hun beste outfits dragen.

**Tickets en accommodatie**

Tickets voor de AUS Ascot zijn zeer gewild en moeten ruim van tevoren worden geboekt. Er is een verscheidenheid aan accommodatiemogelijkheden beschikbaar in de omgeving, van luxe hotels tot gezellige bed & breakfasts.

**Een onvergetelijke ervaring**

De AUS Ascot is een onmisbaar evenement voor liefhebbers van paardenrennen en degenen die de glamour en opwinding van het Britse koninklijk racen willen ervaren. Met zijn spannende races, prachtige omgeving en exclusieve sociale aangelegenheden, biedt het een onvergetelijke ervaring die een leven lang zal worden gekoesterd.