Kempton

Teams

Kempton is een niet te missen evenement voor paardenraceliefhebbers. Dit eersteklas paardenracetoernooi vindt plaats op de prachtige Kempton Park-renbaan, een van de meest gerenommeerde renbanen in het Verenigd Koninkrijk.

Kempton biedt een breed scala aan races, van vlakke races tot hindernisraces, met enkele van de beste paarden en jockeys ter wereld. De atmosfeer is elektrisch, met enthousiaste menigten die hun favoriete paarden aanmoedigen terwijl ze over het circuit razen.

Naast de opwindende races biedt Kempton ook een verscheidenheid aan entertainmentmogelijkheden, waaronder livemuziek, eten en drinken en gokfaciliteiten. Of je nu een ervaren raceliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een leuke dag uit, Kempton heeft voor elk wat wils.

Mis het niet om dit topklasse paardenrace-evenement bij te wonen. Koop vandaag nog je tickets voor Kempton!