Harlow

Teams

**Harlow**

**Een prachtige windhondentoernooi in het hart van Essex**

Harlow is de thuisbasis van een van de grootste en meest prestigieuze windhondentoernooien in het Verenigd Koninkrijk. Het toernooi vindt jaarlijks plaats in het Harlow Stadium en trekt een groot aantal deelnemers en toeschouwers uit het hele land.

**Een dag vol snelheid en spanning**

Het Harlow-toernooi bestaat uit een reeks races, waarbij de windhonden racen over een 480 meter lange baan. De races zijn snel en spannend en bieden een unieke kans om deze ongelooflijke atleten in actie te zien.

**Een breed scala aan hondenrassen**

Het toernooi staat open voor alle geregistreerde windhondrassen, waaronder greyhounds, whippets en salukis. De deelnemende honden vertegenwoordigen een breed scala aan kleuren, maten en achtergronden, waardoor een divers en fascinerend schouwspel ontstaat.

**Uitstekende faciliteiten voor bezoekers**

Het Harlow Stadium biedt een breed scala aan faciliteiten voor bezoekers, waaronder tribunes, bars en eetgelegenheden. Er is ook een paddock waar je de honden van dichtbij kunt bekijken en kennis kunt maken met hun eigenaren en trainers.

**Een onvergetelijke ervaring**

Of je nu een liefhebber bent van windhondenracen of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, het Harlow-toernooi is een evenement dat je niet mag missen. Beleef de snelheid, spanning en schoonheid van windhondentoernooi van dichtbij.