Bath

Fixtures

DateRThuis vs Uit-

**Bath: Wedrennen op het Britse Platteland**

Ervaar de spanning en adrenaline van paardenraces in het pittoreske Bath, een van de mooiste steden van het Verenigd Koninkrijk. Het Bath Racecourse organiseert het hele jaar door spannende wedstrijden, waarbij getalenteerde paarden en jockeys strijden om de overwinning.

**Een Unieke Racedag**

Dompel jezelf onder in de bruisende sfeer van de racedag, waar je kunt genieten van een reeks races, van spannende sprints tot indrukwekkende langeafstandswedstrijden. Bekijk de paarden van dichtbij in de parade-ring en krijg een glimp van hun vaardigheden en atletisch vermogen.

**Fascinerende Geschiedenis**

De badraces hebben een lange en fascinerende geschiedenis, die teruggaat tot de 18e eeuw. De baan is gevestigd op Lansdown Hill en biedt een prachtig uitzicht over de stad en de omliggende heuvels.

**Luxe Faciliteiten**

Geniet van een luxe race-ervaring in een van de gastvrijheidssuites of privébalkons. Ontspan in stijl terwijl je geniet van heerlijke gerechten, drankjes en een panoramisch uitzicht op de baan.

**Dagje uit in Bath**

Combineer je racedag met een verkenning van het historische Bath, een UNESCO-werelderfgoedlocatie. Wandel door de prachtige Georgian-architectuur, bezoek de Romeinse baden of geniet van een ontspannend bezoek aan de Thermae Bath Spa.

**Praktische informatie**

De Bath Racecourse is gemakkelijk bereikbaar vanuit Bristol en de omliggende gebieden. Er is voldoende parkeergelegenheid op het terrein. Kledingadvies is smart casual.

Boek vandaag nog je tickets en ervaar de spanning en opwinding van paardenraces in het prachtige Bath.