Newton Abbot

**Newton Abbot Races: Een dag vol spanning en actie**

Welkom bij de Newton Abbot Races, een toonaangevend evenement in de wereld van de paardenraces! Zet je klaar voor een dag vol opwinding en adrenaline terwijl topjockeys en magnifieke volbloedpaarden het tegen elkaar opnemen op een van de meest prestigieuze racebanen van Engeland.

Op de Newton Abbot Races word je getrakteerd op een verscheidenheid aan spannende races, van vlakke races tot hindernisraces. Bewonder de ongelooflijke snelheid en atletische vaardigheden van deze buitengewone paarden terwijl ze over de hindernissen galopperen en om de overwinning strijden.

Geniet naast de races van een scala aan entertainment voor het hele gezin. Verken de vele stands en kraampjes, geniet van livemuziek en proef heerlijke gerechten en dranken. Of je nu een fervent paardenracefanaat bent of gewoon op zoek bent naar een dag vol plezier en opwinding, de Newton Abbot Races hebben voor ieder wat wils.

* Adembenemende races met topjockeys en volbloedpaarden
* Uitgebreid aanbod aan entertainment, waaronder livemuziek en eten
* Gezinsvriendelijke activiteiten en attracties
* Prachtige omgeving op het platteland van Devon

Kom de spanning en opwinding van de paardenraces zelf ervaren bij de Newton Abbot Races. Boek je tickets vandaag nog en maak je klaar voor een onvergetelijke dag!