Challenger - Leon

**Challenger - Leon**

Welkom bij de Challenger-Leon, een prestigieus tennistoernooi dat plaatsvindt in het prachtige Leon, Guanajuato, Mexico. Dit evenement, onderdeel van de ATP Challenger Tour, trekt de beste opkomende tennissers ter wereld aan die strijden om belangrijke punten en een kans om zich te kwalificeren voor elitetoernooien.

**Data:** [Datums invullen]
**Locatie:** [Locatie invullen]

**Format:**
- Enkel- en dubbelspel voor mannen
- 32 spelers in het enkelspel
- 16 teams in het dubbelspel
- Drie eliminatierondes, gevolgd door een halve finale en finale

- Een selectie van de beste opkomende tennissers ter wereld
- Regionale en internationale deelnemers
- Voormalige Grand Slam-kampioenen en top 100-spelers

**Prijzengeld:**
- Totale prijzenpot: [Bedrag invullen]
- Winnaar van het enkelspel: [Bedrag invullen]
- Runner-up van het enkelspel: [Bedrag invullen]
- Winnaars van het dubbelspel: [Bedrag invullen]

**Entertainment en activiteiten:**
- Livemuziek en optredens
- Voedsel- en drankkiosken
- Familie- en kindvriendelijke activiteiten
- VIP-hospitality-pakketten

Kom getuige zijn van de volgende generatie tennissupersterren en beleef de spanning en passie van de Challenger - Leon. Beleef het toppunt van tennisonderhoud in een onvergetelijke setting. Koop vandaag nog je tickets en verzeker je van een plaatsje voor dit spannende evenement!