AUS Blenheim

**AUS Blenheim: een paardenracetoernooi van wereldklasse**

Welkom bij de AUS Blenheim, een van de meest prestigieuze paardenracetoernooien in Australië. Dit jaarlijkse evenement vindt plaats in de prachtige Adelaide Hills en trekt enkele van de beste paarden en ruiters ter wereld aan.

De AUS Blenheim omvat een serie spannende races over verschillende afstanden, waaronder de iconische Blenheim Steeplechase, een uitdagende hindernissenrace van 5500 meter. Met zijn adembenemende landschap, opwindende races en sociale evenementen, is de AUS Blenheim een must-see voor paardenliefhebbers en sportliefhebbers alike.

**Wat u kunt verwachten:**

* Spanningwekkende races met enkele van 's werelds beste paarden en ruiters
* Een verscheidenheid aan afstanden en hindernissenraces, waaronder de beroemde Blenheim Steeplechase
* Sociale evenementen, zoals cocktailparty's en een VIP-zone
* Prachtig landschap en een schilderachtige omgeving
* Gezinsplezier, met activiteiten en entertainment voor alle leeftijden

Ervaar de opwinding van paardenraces op zijn best bij de AUS Blenheim. Koop vandaag nog uw tickets en maak deel uit van dit onvergetelijke evenement!