WTA Anning Qual

**WTA Anning Qual**

Het WTA Anning Qual tennistoernooi is een professioneel tennistoernooi voor vrouwen dat wordt gehouden in Anning, China. Het maakt deel uit van de WTA Challenger Tour.

**Overzicht**

* Datum: [datum invoegen]
* Locatie: Anning Tennis Center, Anning, China
* Ondergrond: Hardcourt
* Prijzengeld: [bedrag invoegen]
* Deelnemers: 32 singlespelers en 16 dubbelspelteams

**Format**

* Wedstrijden worden gespeeld in een knock-outformaat.
* De singles en dubbelspelwedstrijden worden gespeeld over best-of-three sets.

**Titelverdedigers**

* Singles: [naam invoegen]
* Dubbelspel: [namen invoegen]

**Hoogtepunten van het toernooi**

* Een sterk deelnemersveld met veel opkomende sterren en ervaren professionals.
* Opwindende wedstrijden in een prachtige omgeving.
* Kansen voor fans om hun favoriete spelers van dichtbij te zien.
* Promotie van tennissport in de regio.

Kom het WTA Anning Qual-toernooi bijwonen voor een onvergetelijke tenniservaring.