Date |
R |
Thuis vs Uit |
Aleksandrina Naydenova vs Ao Gai
6-1,6-3
[398] Natalija Kostic vs Beatrice Gumulya
[303] |
6-1,6-4
[407] Xuliu Sun vs Nagi Hanatani
[473] |
3-6,1-6
Shuo Feng vs Nika Kukharchuk
3-6,4-6
26 |
Aleksandrina Naydenova vs Shanshan Guo
7-5,6-4
26 |
[303] Beatrice Gumulya vs Qiu Yu Ye
[492] |
6-1,3-6,6-2
26 |
[407] Xuliu Sun vs Michika Ozeki
[302] |
7-6,7-6
26 |
Tingting Pei vs Ao Gai
0-6,1-6
26 |
Jia Qi Ren vs Nika Kukharchuk
0-6,4-6
26 |
Natalija Kostic vs Jiaxi Lu
6-2,6-1
26 |
Ye Xin Ma vs Nagi Hanatani
3-6,2-6
26 |
[475] Akari Inoue vs Shuo Feng
[445] |
1-6,5-7
**WTA Anning Qual**
Het WTA Anning Qual tennistoernooi is een professioneel tennistoernooi voor vrouwen dat wordt gehouden in Anning, China. Het maakt deel uit van de WTA Challenger Tour.
**Overzicht**
* Datum: [datum invoegen]
* Locatie: Anning Tennis Center, Anning, China
* Ondergrond: Hardcourt
* Prijzengeld: [bedrag invoegen]
* Deelnemers: 32 singlespelers en 16 dubbelspelteams
**Format**
* Wedstrijden worden gespeeld in een knock-outformaat.
* De singles en dubbelspelwedstrijden worden gespeeld over best-of-three sets.
**Titelverdedigers**
* Singles: [naam invoegen]
* Dubbelspel: [namen invoegen]
**Hoogtepunten van het toernooi**
* Een sterk deelnemersveld met veel opkomende sterren en ervaren professionals.
* Opwindende wedstrijden in een prachtige omgeving.
* Kansen voor fans om hun favoriete spelers van dichtbij te zien.
* Promotie van tennissport in de regio.
Kom het WTA Anning Qual-toernooi bijwonen voor een onvergetelijke tenniservaring.