Manolo Santana Event Women

05/03 18:18 - [99] Victoria Azarenka vs Carla Suarez Navarro [25] 1-1
05/03 17:47 - [13] Coco Vandeweghe vs Simona Halep [1] 0-0
**Manolo Santana Event Vrouwen**

Kom en geniet van de opwindende tenniswedstrijden van het Manolo Santana Event Vrouwen. Dit prestigieuze toernooi brengt 's werelds beste vrouwelijke tennissers samen voor een week vol spannende duels.

Op de prachtige banen van het Club de Tenis Puente Romano in Marbella, Spanje, zullen de speelsters strijden om de titel. Ervaren kampioenen en opkomende sterren zullen hun beste spel laten zien in een zoektocht naar glorie.

Het toernooi biedt:

* Hoogwaardige wedstrijden met de beste vrouwelijke tennissers
* Een unieke kans om getuige te zijn van ongelooflijke vaardigheden en atletisch vermogen
* Gezellige sfeer en eersteklas faciliteiten
* De mogelijkheid om te ontmoeten en te groeten met topspelers

Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een onvergetelijke dag, het Manolo Santana Event Vrouwen is het perfecte evenement voor jou. Koop nu je tickets en maak je klaar om getuige te zijn van de top van het vrouwentennis.