Date | R | Thuis v Uit | - |
10/22 03:00 |
29 |
[119] Zhuoxuan Bai v Yue Yuan
[106] |
7-6,6-2
|
10/21 03:30 |
28 |
[119] Zhuoxuan Bai v Carol Zhao
[219] |
6-3,4-6,6-2
|
10/21 02:00 |
28 |
[251] Sofya Lansere v Yue Yuan
[106] |
Retired
|
10/21 02:00 |
26 |
Sofia Shapatava v Kristina Mladenovic
|
Cancelled
|
10/20 04:00 |
27 |
[246] Eudice Chong v Yue Yuan
[106] |
Walkover
|
10/20 03:00 |
27 |
[181] Timea Babos v Carol Zhao
[219] |
6-2,3-6,3-6
|
10/20 03:00 |
27 |
[119] Zhuoxuan Bai v Kristina Mladenovic
[254] |
6-0,6-3
|
10/20 02:55 |
27 |
[240] Lanlana Tararudee v Sofya Lansere
[251] |
1-6,3-6
|
10/19 09:55 |
26 |
Fangzhou Liu v Yue Yuan
|
2-6,0-6
|
10/19 09:30 |
26 |
Eudice Chong v Kateryna Volodko
|
7-6,2-6,7-6
|
10/19 08:55 |
26 |
[240] Lanlana Tararudee v I-Hsuan Cho
[288] |
6-1,6-4
|
10/19 08:25 |
26 |
[119] Zhuoxuan Bai v Jia-Jing Lu
[474] |
6-2,6-3
|
10/19 08:15 |
26 |
Ho Ching Wu v Kristina Mladenovic
|
2-6,2-6
|
10/19 07:55 |
26 |
[347] Hong Yi Cody Wong v Carol Zhao
[219] |
1-6,3-6
|
10/19 07:20 |
26 |
[251] Sofya Lansere v En Shuo Liang
[276] |
6-0,6-1
|
10/19 06:40 |
25 |
Ying Zhang v Yue Yuan
|
0-6,1-6
|
10/19 06:35 |
26 |
Timea Babos v Ilay Yoruk
|
6-1,6-1
|
10/19 06:10 |
25 |
Anastasiia Gureva v Fangzhou Liu
|
4-6,6-3,4-6
|
10/19 05:50 |
25 |
Kateryna Volodko v Clara Vlasselaer
|
7-5,6-4
|
10/19 05:05 |
25 |
Zhuoxuan Bai v Yufei Ren
|
6-2,6-2
|
10/19 04:45 |
25 |
[292] Sohyun Park v Sofya Lansere
[251] |
1-6,0-6
|
10/19 04:30 |
25 |
[240] Lanlana Tararudee v Anastasia Kovaleva
[426] |
1-6,6-2,6-2
|
10/19 04:00 |
25 |
[246] Eudice Chong v Qianhui Tang
[175] |
6-2,7-6
|
10/19 03:00 |
25 |
Ho Ching Wu v Sofia Shapatava
|
7-5,6-3
|
10/19 03:00 |
25 |
[288] I-Hsuan Cho v Yi Tsen Cho
[288] |
Retired
|
10/18 02:00 |
25 |
Meiqi Guo v Carol Zhao
|
4-6,4-6
|
10/18 02:00 |
25 |
Yidi Yang v Kristina Mladenovic
|
4-6,3-6
|
10/17 05:35 |
25 |
[264] Mananchaya Sawangkaew v Hong Yi Cody Wong
[347] |
6-2,1-6,3-6
|
10/17 04:35 |
25 |
[494] Meiling Wang v Jia-Jing Lu
[474] |
4-6,2-6
|
10/17 04:25 |
25 |
[181] Timea Babos v Xinxin Yao
[469] |
6-3,6-2
|
**ITF - W100 Shenzhen**
**Het ITF - W100 Shenzhen-tennistoernooi** is een dames-tennistoernooi dat deel uitmaakt van de ITF Women's Circuit. Het wordt gehouden in Shenzhen, China, op hardcourtbanen.
**Toernooi-informatie:**
* Categorie: W100
* Ondergrond: Hardcourt
* Formaat: Enkel- en dubbelspel
* Prijzengeld: US$ 100.000
**Geschiedenis:**
Het ITF - W100 Shenzhen-tennistoernooi werd voor het eerst gehouden in 2018. Het is een prestigieus evenement op de ITF Women's Circuit en trekt topspelers uit de hele wereld.
**Winnaars vorige edities:**
* Enkelspel (2022): **Katie Volynets** (Verenigde Staten)
* Dubbelspel (2022): **Alexandra Bozovic** (Australië) en **Tena Lukas** (Kroatië)
**Toernooi 2023:**
Het ITF - W100 Shenzhen-tennistoernooi van 2023 vindt plaats van [startdatum] tot [einddatum]. Het toernooi zal een sterk deelnemersveld hebben met enkele van de beste tennissers ter wereld.
Bezoekers kunnen spannende tenniswedstrijden, entertainment en andere activiteiten verwachten tijdens het toernooi.